• he
    • en

פתרון נדל"ן מותאם לקוח

שיטת ה – Tailor Made

בפארק העסקים קיסריה קיימת ההבנה שלכל חברה יש את הצרכים שלה – לכל חברה חזון אחר ומטרות שונות, סדר ארגוני משלה וצרכים תפעוליים שלהם היא נדרשת. מתוך הבנה זו, עולה לרוב, שלכל חברה יש צורך במבנה ייחודי משלה. מבנה שיהיה תואם לחזון שלה, למטרותיה ולצרכיה השונים – מבנה המותאם לה ורק לה. נדל"ן מותאם המאפשר לחברה למצות את יכולותיה ולממש את חזונה ביתר יעילות, כמו נתפר בדיוק למידותיה – Tailor Made.

בפארק העסקים קיסריה שטח כולל של כ-3,500 דונם, שטח רחב ידיים המאפשר המאפשר לפתח פתרונות נדל"ן רבות ומגוונות ובהיקפים שונים, תוך מתן דגש על בנייה ייעודית. היצע המבנים המתוכננים כולל מבנים לייצור, מבנים לאחסון ולוגיסטיקה, קמפוסים ומתחמים לתעשיות מתקדמות, שטחים למסחר ולשירותים שונים. מעבר למבנים הקיימים ומוצעים לחברות השונות, קיימת האפשרות, כפי שצוין, לתכנן וליזום מבנים ייחודיים על פי מודל ה- Tailor Made. גודלם של השטחים המוצעים ברחבי פארק העסקים הנו גמיש ולכולם תשתיות מוכנות המאפשרות בנייה מיידית.

פתרון נדל"ן מותאם לקוח: החברה לנכסי קיסריה
קביעתו של בסיס החברה שלכם בפארק העסקים, מעלה כמה יתרונות חשובים:

מיקום :

נגישות בעסקים היא יתרון אסטרטגי. לפארק התעשיה מיקום גיאוגרפי מרכזי, בין תל אביב לחיפה וכמובן במרחק קצר מנמל התעופה בן גוריון. בנוסף לכך וחשוב באותה מידה – הפארק יושב בסמיכות לכבישים הראשיים ולכל אמצעי התחבורה. בין הפארק לנתב"ג מספקים הכבישים 'חיפה – ת"א הישן' ו- 'נחל עירון' גישה מהירה ונוחה. לרכבת ישראל תחנה הממוקמת בפארק העסקים, הפועלת בתדירות גבוהה, ומקנה לכלל העובדים והמבקרים בפארק נגישות מהירה ונוחה לפארק וממנו, ללא פקקים או סרבול בדרכים. כמו כן ישנו שירות הסעות פנימיות לעובדי הפארק, האוסף מן התחנה אל המתחמים השונים.

תשתיות :

מערכת התשתיות בפארק תעשיה קיסריה היא מן המתקדמות והחדשניות בעולם. תשתיות החשמל, המים, התקשורת ותשתית הכבישים, כולן עומדות בתקנים הגבוהים ביותר של הבטיחות ומבוססות על תכנון קפדני. פארק עם תשתיות המבוססות על חשיבה קדימה, כראוי לאופיין של החברות הפועלות בו.

סביבה :

עוד יום עבודה פורה אך עמוס, רצף פגישות, שפע משימות ואז, רגע מנוחה. איך יראה אותו רגע מנוחה? ובכן, אנו דאגנו שלכל אחד, הלוקח לו רגע נשימה מעומס היום, תהיה תמונה ראויה לרגע שכזה – נוף ירוק ושמיים. ומה עוד יחכה למביט מבעד לחלון? פארק אקולוגי ברמה בין-לאומית, בין הבולטים בעולם אשר דוגלים ומקפידים על סביבה ותעשייה ירוקה. ריאות ירוקות עם פינות חמד ברמת גינון גבוהה. בשנים האחרונות זכה הפארק בחמישה כוכבי יופי, מטעם המועצה לישראל יפה. גם משלחת המנכ"לים של האיחוד האירופי אשר הגיעו לביקור בפארק, טענו כי טרם ראו פארק הנותן דגש כה רב על קיימות וסביבה ירוקה.

ניהול :

קרן רוטשילד קיסריה, הידועה והמכובדת, היא אשר הקימה את פארק העסקים, זאת באמצעות החברה לפיתוח קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד בע"מ המנהלת ומפתחת על ידי שלוחתה – החברה לנכסי קיסריה – את הפארק כיום. הפארק הוקם ונבנה מתוך המשך פיתוח חזונו של הברון דה רוטשילד, לעידוד הקדמה ופיתוח התעשייה בישראל, מתוך כך לפארק מוניטין בינלאומי רב. גוף זה הוא העומד מאחורי תכנון כל פרט ופרט בפארק העסקים קיסריה, החל בתשתיות והסביבה, דרך הפרויקטים השונים וכלה בניהול השוטף. גוף מבוסס, מתקדם, אחראי ומנוסה.

בבואך לקבוע בסיס אסטרטגי לעסק שלך, חשוב אסטרטגית!

הינכם מוזמנים לבוא ולהתרשם מקרוב מפארק העסקים קיסריה.
נשמח להציג בפניכם את כל האפשרויות העומדות לרשותכם, את הפתרונות, התשתיות המתאימים לך ומותאמים לעסק שלך

אולי יעניין אותכם גם >>

משרדים להשכרה בפארק תעשיה קיסריה
מרכז לוגיסטי לאחסנה בשיטת – Tailor Made
איך חוסכים בעלויות של משרדים להשכרה
מבני תעשייה להשכרה

לקבלת מידע נוסף על השכרת שטחים בפארק קיסריה לחץ כאן

לפרטים נוספים צרו קשר
צוות מכירות פארק קיסריה
*6550 שלוחה 1
טל. 6174449- 04 ; 04-6174422
דואר אלקטרוני: info@caesarea.com

< חזרה לכל המדריכים