• he
    • en

לעבוד רגוע: משרד להשכרה באזור ירוק

כיום, רובנו מוצאים את עצמינו טובעים בתוך שגרת חיים סוערת ומלחיצה ביותר. אנחנו יושבים שעות בפקקים רק כדי להגיע למשרד במרכז העיר, עובדים שעות ארוכות, במשרדים שרחוקים מהבית וכל זה מבלי למצוא ולו הזדמנות אחת לקחת רגע לעצמינו ולהירגע מכל מה שעובר עלינו במשך היום. פתרון אחד לבעיה הזו, הוא לשלב בין העבודה העמוסה, לבין השאיפה לחיים רגועים ושלווים, ולעבוד במשרד באזור ירוק.

בחירת משרד חדש

כאשר בוחרים משרד חדש להקים בו עסק או להעביר אליו עסק קיים, ישנם מספר דברים חשובים שכדאי לקחת בחשבון וביניהם מיקום המשרד, קלות ההגעה אליו, מידת הנוחות בזמן העבודה וסביבת המשרד (ירוק או עירוני).

מיקום המשרד הוא אלמנט חשוב ומכריע, אשר יכול לתרום רבות להצלחת העסק שלכם; מחקר מאוניברסיטת Harvard שבארצות הברית מ-2015 הוכיח שאנשים אכן עובדים טוב יותר באזורים ירוקים, מחוץ לעיר, בהם הם נושמים אוויר נקי יותר.

משרד להשכרה באתר ירוק בקיסריה
במחקר השוו בין אנשים העובדים בסביבה ירוקה לעומת אלו שעובדים בסביבה עירונית, והוכיחו באופן גורף שסביבה ירוקה היא הטובה והפרודוקטיבית ביותר. כמו כן, הנחקרים אשר עבדו בסביבה ירוקה הפגינו יכולות קוגניטיביות מועצמות, יחסית לנחקרים אשר עבדו במשרד עירוני. ההשפעה החיובית על עובדים אשר פועלים באזור ירוק הוא ניכר ומעורר מחשבה לגבי בחירת מיקום המשרד.

אופציות להשכרת משרד

בישראל ישנם אופציות רבות להשכרת משרד; בניין משרדים מסודר במרכז העיר, פארקים תעשייתיים, מתחמי משרדים עירוניים ומתחמי משרדים מחוץ לעיר באזורים שקטים וירוקים. הכול תלוי בסוג האווירה, אותו תרצו להשרות על העסק שלכם. עבודה באזור תעשייה ירוק מעניק את האופציה לעבוד באזור איכותי, בטוח ונקי, השומר על איכות חיים גבוהה ועל איכות הסביבה ומשלבת בין סביבת עבודה רצינית ומכובדת לבין ההטבות של לעבוד באזור ירוק ושקט.

ישנם אזורי תעשייה ירוקים רבים ברחבי הארץ שניתן לבחור מהם, בהתאם לדרישות הספציפיות של העסק שלכם. חשוב למשל לבחור מקום נגיש, שהעובדים שלכם לא יצטרכו לשבת שעות בפקקים רק כדי להגיע אליו. לכל חברה יש את הצרכים התפעוליים והארגוניים שלה, חזון ייחודי ומטרות שונות, לכן חשוב לבחור מקום שמבין ומקדם את התפיסה הזו.

מקום גמיש שיתאים את עצמו לצרכים הייחודיים שלכם כדי לאפשר לכם לממש את החזון שלכם בצורה הטובה ביותר. חיפשו אזור תעשייה בו יש שטחים להשכרה בגדלים שונים וגמישים, תשתיות מתקדמות המאפשרות תמיכה בכל סוג מבנה, ובנייה מודולארית המאפשר שינויים תוך מבניים – רק כך תקבלו את הגמישות הנחוצה להצלחה.

לעבוד רגוע באזור ירוק

להגיע בבוקר לאזור ירוק, מלא בצמחייה טבעית ואווירה רגועה ולעבוד בלי כל הלחצים של אזור עירוני או גרוע מכך, אזור תעשייה הומה אדם ומכוניות. בנוסף לעבודה באווירה רגועה ונעימה, רוב המשרדים הממוקמים באזורים ירוקים גם תורמים לשמירה על איכות הסביבה. לעבודה באזור ירוק יש יתרונות נוספים רבים, לעובדים שלכם אבל במיוחד לעסק שלכם.

מעבר לכך שתחסכו כסף בחשבונות עם חסכון בדברים הגדולים והקטנים (מנורות LED החוסכות בחשמל למשל), תרוויחו גם עובדים שמחים ובריאים יותר, תגבירו את יעילות העבודה ותיצרו לעסק שלכם תדמית חיובית יותר מאשר אם הייתם משכירים משרד במרכז העיר.

משרד להשכרה בפארק העסקים קיסריה

פארק העסקים בקיסריה הינו דוגמה מצוינת לאזור ירוק המציע מגוון של שירותים לחברות העובדים בה, לעובדים שלהם ולאיכות הסביבה. פארק התעשייה שם לו למטרה להצטיין ולהציע את מירב האפשרויות עבור לקוחותיו המגוונים. הפארק עומד בסטנדרטים בינלאומיים בכל הנוגע לתכנון, פיתוח ויזמות נדל"ן עסקי ומסחרי ומטפח תעשיות מתקדמות וידידותיות לסביבה.

פארק העסקים קיסריה בנוסף גם משמש חממה אידיאלית מאחר והוא נהנה ממיקום אסטרטגי, יוזם על בסיס שוטף פרויקטים שמטרתם שדרוג הפארק לדייריו, ידידותי לאיכות הסביבה ומציע השכרת משרדים בהתאמה אישית.

עוד באתר החברה לנכסי קיסריה:

< חזרה לכל המדריכים